Strona kom-eko.com.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Jesteś tutaj: Strona główna

O FIRMIE
Oferta

- stoły
- zlewozmywaki
- szafy/szafki
- blaty
- półki/regały
- wózki transportowe/platformowe
- okapy
- podstawa pod piec
- kloc rozbiorowy do mięsa


Usługi

Wykonujemy usługi w zakresie cięcia laserem stali nierdzewnej do 10 mm, stali czarnej do 15 mm oraz gięcie krawędziarką ze sterowaniem numerycznym CNC, oraz gięcie rur do max Φ 60 mm.

Wykonujemy usługi w zakresie cięcia wodą.

Świadczone usługi >>

 Kominy to specjalność Firmy KOM-EKO, istniejącej na polskim rynku od 1995 roku i w całości posiadającej polski kapitał. Od samego początku zajmujemy się produkcją nowoczesnych systemów kominowych ze stali szlachetnej służących do odprowadzania spalin z urządzeń opalanych gazem, olejem i drewnem.

Atesty przyznane naszym produktom poświadczają ich wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. W zależności od tego, jakiego typu paliwo ulega spaleniu (czy jest to gaz, oleje opałowe czy drewno), stosuje się odpowiednio wkłady kominowe z blachy kwasoodpornej lub żaroodpornej. Dzięki zastosowaniu tak trwałych materiałów nie ma możliwości, by spaliny wydostały się poza układ odprowadzający. Profesjonalna kadra pracowników potrafi doradzić najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb wkład. KOM-EKO oferuje również specjalistyczne systemy kominowe o profilu powietrzno-spalinowym (SPS) do odprowadzania spalin z urządzeń opalanych gazowo i kotłów kondensacyjnych, a także systemy odprowadzania spalin z agregatów.

W naszej ofercie znajdują się również nowoczesne kominy dwupłaszczowe, izolowane wełną mineralną, oddzielającą rurę wewnętrzną od płaszcza zewnętrznego. Występują one w wielu wariantach o różnej średnicy. Jako rozwijająca się firma wciąż podejmujemy nowe wyzwania.

W 2003 roku poszerzyliśmy ofertę o meble ze stali kwasoodpornej, okapy wentylacyjne, baseny z przeznaczeniem dla gastronomii, które posiadają odpowiednie atesty PZH.

Rok 2005 to nowe wyzwanie - rozpoczęcie produkcji balustrad ze stali nierdzewnej w połączeniu ze szkłem i drewnem do obiektów takich jak Markety, Centra Handlowe, Parki Rozrywki, Kina, Biurowce, Budownictwo Mieszkaniowe. Solidny wygląd i takaż konstrukcja sprawiają, że balustrady nierdzewne cieszą się dużą popularnością na rynku. Przydają one miejscu nowoczesności i powagi.

Od 2008 roku posiadamy certyfikat CE dla Zakładowej Kontroli Produkcji, który jest potwierdzeniem, że nasze produkty spełniają wymagania bezpieczeństwa zgodne z prawem polskim i europejskim. Dla zapewnienia wysokiej jakości naszych produktów i usług, nieustannie unowocześniamy park maszynowy i wprowadzamy nowe rozwiązania techniczne. Doświadczenie i innowacyjność pozwalają nam na nieograniczone możliwości w zastosowaniu stali nierdzewnej i wprowadzaniu do oferty nowych produktów.

Naszą dewizą jest podążanie za potrzebami Klientów i wymaganiami rynku.
GALERIA